Mmmm…mmmeedia

Insomnia

Posted in Peltsebul ise by peltsebul on 11. dets. 2007

chronic-insomnia.jpg

22.10
Jõuan koju, sest ei jaksanud enam tööd teha, jutt kiskus jaburaks ja silmad olid kuivad kui parmu kurk kolmanda päeva hommikul.

22.50
TV off. Uuuuuni tuleb.

23.38
Sittagi. Vähkren küljelt küljele ja tunnen, kuidas une tulemist segab küll nina kõditav juuksesalk, küll ära surnud käsi, küll radiaatori plõksumine.

23.40
TV on, BBC peale, hääl vaikseks. Ajalooliste- või loodusfilmide narraatori hääl on tavaliselt parim uinuti.

00.15
Sittagi. TV off. Happy thoughts ja oma turvapaika kujutlemine.

01.00
Sittagi. Peas keerlevad mõtted, mille keskpunktiks on tegemata tööd: parandamata õpilaste tunnikontrollid, toimetamata koolilehe artiklid, pooleliolevad magistriõppe kodutööd ja ettevalmistamata raadio intekad.

01.45
Kuradi t*ra, mis see kell juba on? Fuck, kui ma nüüd poole tunni pärast magama suudan jääda, siis saan umbes neli tundi magada. Nojah homme on silmad punased, aga sitt sellega. Jää magama, JÄÄ magama, JÄÄ MAGAMA!

02.30
Adrenaliin peksab peas. Olen enda peale vihane, et ma ei suuda normaalset elutempot omaks võtta. Vihane selle peale, et mu telekas, millel oli taimer, pool aastat tagasi üles ütles (peale mida sellised “ma-ei-jää-enam-kunagi-magama” tripid toimuma hakkasid). Vihane oma lohv-õpilase peale, kes peale neljakuulist venitamist suutis produtseerida täiesti mõttetu lühiuudise, planeeritud paarislehekülje asemel. Terve maailma peale, ühesõnaga.

02.45
Teate, minge kõik perse. Tõusen üles ja lähen keedan endale kohvi, et mitte rohkem aega mõttetult raisata. Trükin vihaselt blogi sissekande valmis ja hakkan tööd tegema.

Advertisements
Tagged with: ,

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: