Mmmm…mmmeedia

Kulinaarsed kinonaudingud

Posted in Peltsebul ise by peltsebul on 13. jaan. 2008

alien.jpg

Otsustasime sõpradega ühel kaunil laupäeva õhtul minna kinno ja vaadata kõige nõmedamat filmi, mis hetkel jooksmas oli. Ehk siis Alien vs Predator kahte. Esiteks olime me kõik võrdlemisi pohmeluses eelmisest õhtust, mistõttu kõik järgnev tundus väga sürr.

Kinno saabusime veidi enne seitset, et oleks aega snäkke ja värki veel osta. Astusime ostlemise järel saali ja ohhoo, juba tuled kustus ja film käimas. Hiilisime siis vaikselt eest teise ritta ja toetasime oma tagumendid ebamugavatele kinotoolidele. Natuke sebimist ja seejärel sai silmad ekraanile suunata. Suur oli aga meie üllatus, kui oodatud robot-tulnukate asemel vaatasid meile sealt vastu hoopis väike nunnu tüdruk ja mingi nirgitaoline kõnelev elukas. Aeglaselt, kuid järjekindlalt hakkas meie kõigi teadvusesse jõudma fakt, et ilmselgelt ei ole tegemist tulnukpredaatorite filmiga. Hoopis Kuldne Kompass, laste fantaasiafilm. Üle õla piiludes sai selgeks ka teine tõsiasi – nimelt olime me terve saali peale vist ainsad täiskasvanud, pimedast saalist vaatas vastu umbes nelisada alaealist silma.

Selle peale ohkas R sügavalt ja sosistas: “Kurat, esiteks ma olen seda filmi juba piraatluse korras vaadanud ja teiseks ei ole tegemist filmiga, mida ma kaks korda tahaksin vaadata.” Ja ohkas veelkord.

R’i õnneks on K hea sõber ja aitas ta masendust leevendada, tõmmates võiduka ahhaa!-sosina saatel seljakotist purgi õlut välja. Peale seda soris ta veel veidi oma ranitsas ja küsis siis maailma kõige absurdsema küsimuse. “Aga kuulge, kas keegi sinki tahab?” Jah, SINKI! Ja pakkuski heldekäeliselt ja peanoogutuse saatel viilutatud sea küljetükki.

Ja pee essina. G rääkis ka ühe toreda filmipõhise loo. Olid nemad kunagi mingi sõbranna ja G 87-aastase vanaemaga vaadanud Jääaeg 2-e ja plikad arutasid omavahel, et kes ikka millisele tegelasele eesti keeli häält teeb. Korraga ütles vanaema, natuke aega nende jutuajamist kuulates: “Aaa, neil on inimesed sees jah?”

Advertisements
Tagged with: , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: