Mmmm…mmmeedia

Veidi populaarkultuurist

Posted in Peltsebul ise, Uus meedia, Varia by peltsebul on 14. märts 2008

Janet Jacksoni niivõrd-kuivõrd värskest singlist „Feedback”. Tuleb tunnistada, et tänu haigusele olen, erinevalt oma tavalisest telerutiinist, nii mõnedki korrad sattunud MTV peale. Ja mis veelgi uskumatum – olen sattunud muusikavideote peale! Mõned head ajad tagasi kandsin mainitud kanali muusikaedastajate nimistust maha, sest mida v**** on tibide skriptitud igapäevaelul (Laguna Beach; The Hills) või Tõelisel Maailmal ühist muusikaga?

Kuhu ma nüüd jäingi…Aaa, „Feedback”. Lool pole iseenesest häda midagi, kui kluppi viitsiks minna, lööks seal ehk paar persekarusselligi selle biidi peale. Aga mõned isiklikul tasandil põhinevad märkused:

  • Lauluread, mis ütlevad “I’m gonna feedback, feedback, oh, feedback, feedback, oh” – esimese hooga mõtlesin, et Jaanika on jälle Mihkliga kollaboreerinud. Oleks võinud vanduda, et see on Michaeli nasaalne sopran. Tegelikult siiski mitte vist, oh seda tänapäeva tehnikat küll.
  • rääkides laulusõnadest: “Cause my swag is serious, something heavy like a first day period”. Midakukke?
  • video teises pooles satub Janet koos oma tulnuksõpradega piima sisse tantsu vihtuma. Tüübid meenutasid kahtlaselt mingeid kurje lateksbatsille, kes hommikuhelveste kaussi on sattunud.

P.S. Otse loomulikult järgnes Janetile erakordselt haige kontseptsiooniga video:

Suusamaskid? HAAAAAAAAAAH!

Nagu ma juba eelnevalt ka viitasin, on suur osa meediast üleseksualiseeritud ja see lugu ei ole ka mingi erand. Nicole või Keri imiteerib võrdlemisi usutavalt ja häälekalt coitus‘t. Lisaks ajame-perse-urvi-poosid videos. Kas see on ikka vajalik? Kui Britney selle ähkimisega välja tuli, oli korraks isegi põnev. Enam mitte, enam mitte. Tegelikult on isegi nõme, sest seda lugu on äärmiselt kohmetav kuulata näiteks vanemate sugulastega koos viibides. Autos näiteks.

Briney ähib siinkohal minu blogis, vanainimesed, kõrvad ja silmad kinni!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: