Mmmm…mmmeedia

…you know my homie – Ol’ Dirty Kundla?

Posted in Grammatika, Hähähä, Poliitika, Uus meedia by peltsebul on 14. märts 2008

savkayo.jpg

“Savisaar kirjutas oma veebipäevikus:

«You man, omk! Vaatan, et mu blogi on pikalt dot gon olnd. Peax miskit kribama, no päris ajukeppi ei viitsi ka teha, a väikse memo panen kirja.

Enivei, iiting breiki ajal küsis üks sõps, et mis mässad lähme parem burksi sööma ja chillime veic ringi. Mul oli ka parasjagu kopp ees ja juhe koos, mõtlesin, et sounds great, hõumi nagunii vahepeal ei jõua. Konkreetset pleissi ta välja ei käind, a pakkus, et Viru keskus olex cool, seal hea muss ja seltskond ka norm. Noh, tsekkasin oma timeplaani üle ja arvasin, et kärab küll. Triikisime siis tee peal veic pappi ja tõmbasime käbelt sinna. Feeling oli hea ja tahtsin endale peale fuudi ka paar rmtut sebida. Elulahe. Sõps spiikis, et oli eile ühe kohukesega üht uut muuvit vaadanud ja et copyb selle mulle ka. Vbl tõesti, kuigi tundub veic feik, ma jõuan selle endale ju papi eest ka sebida 🙂
Raamatupoes kuulsin vahepeal, et mobla heliseb, a arvasin, et nagunii on see Evelyn, kes enivei teeb rotikat, ei viitsind vastata. Oumaigaad, ilgelt närvi ajab kui ullult palju raffast on koos ja rahulikult ei saa shopata, sakib täiega. Suht pointless oli ikka seista järjekorras kui töö juurest koffikust saab ju tegelt kiiremini. A no ladusime eegud lauale, saime paar koksi, burgsid ja libistasime need endale sisse. Ülikõva mu meelest, absoluutselt. Pärast pani sohver lapatsi põhja ja peenestas tööle tagasi, luks värk, super. Nüüd heidaks küll hea meelega horisontaali ja teeks väixe sliibi, a omg, mingid nõukad tulevad jälle riburadapidi, kõik hakkavad trollima. On ikka kammilt daun värk.
No sai nüüd vist vähe pointless jutt, a kärab küll. Jõujõu, respekt igatahes kõigile, kes pidevalt blogida jõuavad. Lefa, lefa teile!”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: