Mmmm…mmmeedia

Dr Phil osaks põhikooli seksuaalkasvatusest!

Posted in Gender, Kallutatud jõud, TV by peltsebul on 14. märts 2008

phil.jpg

Esiteks: Toktor Fill on mõttetu lohv. Portselanhammastega kiilas kloun.

Teiseks: “See on saade, mida iga naine peaks vaatama.” Selle lause peale ma EI TAHA Neljandat. “Iga naine peaks vaatama…” Miks? Sest muidugi on ju iga naise ülim eesmärk elus mehe ümmardamine ja rahuldamine. “Iga naine…” Kas selle osa vaatamine on kohustuslik ka nunnadele, lesbidele, frigiidsetele, tsölibaatlastele, ala- ja üleealistele?

Tegelikult võin ma oma pää panti panna, et sama telepsühhop…ptüi…telepsühholoog on teinud eelnevalt osa naistest ja seksist ning osavnäpp toimetaja kribas sinna tutvustuseks sama lause, vastavate modifikatsioonidega muidugi. Aga ma ei pretendeerigi mingile tasakaalustatusele siin, ma klähvin selle peale, mis silma jääb.

Kõigele lisaks – meediamaailmas (okei, enamasti reklaaminduses, teles ja muusikas) käib niikuinii kepp kui koduõlu konstantselt ja suur osa tarbekaupadest on seksikaks tehtud, nahhui meil seda Filli veel vaja on?

Advertisements

Üks vastus

Subscribe to comments with RSS.

  1. Mmmm…mmmeedia said, on 14. märts 2008 at 20:02

    […] Nagu ma juba eelnevalt ka viitasin, on suur osa meediast üleseksualiseeritud ja see lugu ei ole ka mingi erand. Nicole või Keri imiteerib võrdlemisi usutavalt ja häälekalt coitus‘t. Lisaks ajame-perse-urvi-poosid videos. Kas see on ikka vajalik? Kui Britney selle ähkimisega välja tuli, oli korraks isegi põnev. Enam mitte, enam mitte. Tegelikult on isegi nõme, sest seda lugu on äärmiselt kohmetav kuulata näiteks vanemate sugulastega koos viibides. Autos näiteks. […]


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: