Mmmm…mmmeedia

Peerukoti piinad

Posted in Hähähä, Internet, Uus meedia by peltsebul on 22. apr. 2008

Kadri kirjutas täna just lühidalt mõnest müüdist ja kuna mul oli tööl igav, siis trükkisin ka google-sse “myths” sisse ning sattusin järgnevale tekstile, see lugu pidavat olema pärit suisa 1940. aastatest:

Elas kord mees, kes armastas hullupööra konservube süüa. Tema oa-armastusel oli aga piinlik ja “pulbitsev” varjukülg – teadagi mis, onju. Ühel päeval kohtas mr Uba tütarlast ning armus. Kui oli selgeks saanud, et tegemist on tüdrukuga, kellega võib leivad ühte kappi susata, mõtles mr Uba: “Ta ei abiellu minuga iial, kui ma ubade söömist ja sellega seonduvaid kõhutuulte-sonaate jätkan.” Niisiis tegi mees ülima ohverduse ning loobus ubade söömisest. Peatselt tehti armastus ka seaduslikuks.

Möödusid mõned kuud ning härra oli parajasti teel töölt koju, kui tema auto katki läks. Mees helistas oma abikaasale ning teavitas teda, et jääb hiljaks, kuna peab jala koju kõmpima. Koduteel jalgadega meetreid mõõtes möödus mr Uba väikesest kohvikust, millest voogasid tema ninna oivalised toidulõhnad. Et olla täpne – küpsetatud ubade suurepärane aroom.

Kuna koduni oli veel mitu head miili, otsustas mees, et see on paras maa ebameeldivate kõrvalnähtude “välja kõndimiseks” ning otsustas ubadel hea maitsta lasta. Ta sisenes kohvikusse ning tellis kolm suurt portsu oma lemmikrooga. Terve kodutee jooksul lasi oasõltlane rõõmsalt peeru ning koju jõudes tundis end võrdlemisi kindlana.

Naine tuli uksele vastu ning näis elevil olevat. “Kallis, mul on sulle õhtusöögiks suurepärane üllatus!” ütles ta ning sidus mehe silmad rätiga kinni. Eevatütar juhtis oma kaasa kättpidi söögilaua juurde ning võttis temalt lubaduse mitte piiluda.

Sel hetkel tundis mees, et sooltes käärib üks korralik peer. Täpselt siis, kui abikaasa hakkas mehe silmadelt rätti eemaldama, helises telefon. Proua Uba võttis oma teinepoolelt taaskord piilumisvastase lubaduse ning läks telefonile vastama.

Kui naine oli lahkunud kasutas peerust vaevatu juhust. Ta kallutas end ühele kannikale ning lasi persekelladel kõliseda. Tulemus polnud mitte pelgalt pikk, vaid lisaks ka küps kui mädamuna. Mr Uba tundis, et hingamine muutus raskendatuks ning lehvitas salvrätikuga enda ümber. Ta hakkas end just paremini tundma, kui järgmine prööt end kõhus keerama sättis.

Mees tõstis taas kannikat ning lasi järjekordsel haisutajal ilmavalgust näha. Seekordne üllitis kõlas kui diiselmootori möire ning haises veel hullemini. Et vältida lämbumist, vehkis ta pisut kätega, lootes haisu lahtumist.

Asjalood paistsid just veidi helgemad ja normaalsusesse naasvad, kui taas peeruvajadus end ilmutas. Mis seal’s ikka – raskus taas vasakule kannikale ja pärakule valu! Seekordne lörin oli lausa medalit väärt – aknad värisesid, lauanõud klirisesid ja minuti pärast olid kõik toalilled närbunud.

Mr Uba hoidis üht kõrva koridoris lobiseval naisel, sidet silmadel ning lasi järgneva kümne minuti jooksul mitu head varrega peeru, neist igaüht rohke lehvitamisega hajutades.

Kuuldes telefonikõnet lõppevat (ning ühtlasi iseolemisaja läbi saamist), laotas mees salvräti korralikult põlvedele ning jäi ootusäreva naeratuse saatel oma üllatust ootama. Naine küsis naastes, kas mees oli lubadust murdnud ning silmakatte alt piilumist teostanud. Saades kinnituse, et silmad olid kogu aja kaetud, hüüatas Mrs Uba “SÜRPRIIS!” ning eemaldas mehe silmadelt katte.

Peerukoti õuduseks vaatas talle söögilaua tagant vastu 12 üllatusõhtusöögile kutsutud külalist.

Pilt on kopipeistitud sihukesest kohast

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: