Mmmm…mmmeedia

Kodanikualgatus

Posted in Hähähä, Online pärlid by peltsebul on 25. juuni 2008

Kalev Vilgatsilt üks hea uudis täna.

Napsuvines viirastus bussi kaaperdamine

Ennast kotkaks joonud Pärnumaa mehele viirastus Tallinn-Pärnu bussi kaaperdamine ja ta astus kurikaeltega võitlusse.

Möödunud reedel kell 15.15 Tallinnast Pärnu poole suundunud AS Taisto 50kohaline liinibuss oli välja müüdud. Viimasena pääses esiukse kõrvale klapptoolile mundris kaitseväelane.

Tallinna bussijaamas sisenenud napsine meesterahvas hakkas oma õigust nõudma juba veidi peale haruteed – viigu buss teda Uulu. Bussijuht soovitas tal vagusi kohal püsida, muidu on välja tõstmine vältimatu. Poolel teel hakkas mehe alkoholist pehmenenud ajus tekkima kujutluspilt bussi kaaperdamisest, sest miks ta veel Uulus ei ole.

Liiast vaadatud Ameerika märulifilmide ja odava käraka koostoimel ajas sõitja end püsti ning kakerdas bussijuhi juurde, nõudes aru, kes juhti terroriseerib. Edasine oli juba kui filmis: gaasiballoonist sai kiire sähmaka kaitseväelane ja jätkus bussijuhilegi. Tänu juhi kiirele reaktsioonile jäi teelt väljasõit olemata. Tugevamas kaaluklassis bussijuht murdis kurjami kokku kui liigendnoa ja viskas bussist välja, avas kiiresti tuulutuseks luugid ning kutsus politsei.

Lääne politseiprefektuuri avalike suhete büroo juhataja, vanemkomissar Kaja Kukk andis teada, et tegemist oli 1945. aastal sündinud Pärnumaa elanikuga, kes kõigepealt viidi kainenema ja kelle suhtes alustati väärteomenetlust avaliku korra rikkumises.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: