Mmmm…mmmeedia

…jälle sõltuvuses…

Posted in Internet, TV by peltsebul on 28. okt. 2008

No mulle ei saa ikka hääd asja mitte poolele silmalegi näidata. Kohe olen sõltuvuses. Seetõttu ei tohi ma vist mitte iialgi kasiinos midagi muud peale õlle joomise teha. Ja erinevad narkootilised ained tuleb ka teistele jätta. Plaksti sõltuvuses. Praegu olen, muide, toibuv solitairohoolik ja minesweeper-maniakk.

Popopi juurest leiab alati igasugust head kraami, mis täpselt mulle mokka mööda on. Viimane lõks oli blogi autori poolt paljukiidetud briti pop-quiz Never Mind The Buzzcocks. Bloody hell! Alguses vaatasin mõned episoodid, siis vaimustusin aina enam ja nüüd ei saa peale tööd kahte tundigi rahulikult kodus olla, kui juba näpud YouTube järgi sügelema hakkavad.

Asjale lähenen muide väga obsessiiv-süstemaatiliselt. Kopeerisin Wikipediast endale NMTB episoodide nimekirja ja vaatan nüüd ilusasti järjekorras hooaegade kaupa. Need osad, mis vaadatud, teen maksuametnikule omase piinliku täpsusega bold‘i. Ja nii juba viies päev. Kurat ja põrgu, et sellel suurepärasel saatesarjal 22. hooaeg juba käib. Mul jätkub kuni jõuludeni kümne minuti kaupa ja halva kvaliteediga vaatamist. Aga ma ei vingu.

See mees on kõiges süüdi:

Saatejuht Simon Amstell (juhib NMTBi püsivalt alates 2006.aastast) – terava, kohati kurja ja vääääga mulle sobiva huumorimeelega.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: