Mmmm…mmmeedia

…jälle sõltuvuses…

Posted in Internet, TV by peltsebul on 28. okt. 2008

No mulle ei saa ikka hääd asja mitte poolele silmalegi näidata. Kohe olen sõltuvuses. Seetõttu ei tohi ma vist mitte iialgi kasiinos midagi muud peale õlle joomise teha. Ja erinevad narkootilised ained tuleb ka teistele jätta. Plaksti sõltuvuses. Praegu olen, muide, toibuv solitairohoolik ja minesweeper-maniakk.

Popopi juurest leiab alati igasugust head kraami, mis täpselt mulle mokka mööda on. Viimane lõks oli blogi autori poolt paljukiidetud briti pop-quiz Never Mind The Buzzcocks. Bloody hell! Alguses vaatasin mõned episoodid, siis vaimustusin aina enam ja nüüd ei saa peale tööd kahte tundigi rahulikult kodus olla, kui juba näpud YouTube järgi sügelema hakkavad.

Asjale lähenen muide väga obsessiiv-süstemaatiliselt. Kopeerisin Wikipediast endale NMTB episoodide nimekirja ja vaatan nüüd ilusasti järjekorras hooaegade kaupa. Need osad, mis vaadatud, teen maksuametnikule omase piinliku täpsusega bold’i. Ja nii juba viies päev. Kurat ja põrgu, et sellel suurepärasel saatesarjal 22. hooaeg juba käib. Mul jätkub kuni jõuludeni kümne minuti kaupa ja halva kvaliteediga vaatamist. Aga ma ei vingu.

See mees on kõiges süüdi:

Saatejuht Simon Amstell (juhib NMTBi püsivalt alates 2006.aastast) – terava, kohati kurja ja vääääga mulle sobiva huumorimeelega.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: